TheBlessed

Strona klanu The Blessed


#1 2010-02-27 16:08:59

It

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-27
Posty: 1
Punktów :   

Aaron

Imię: Aaron
Nick: 9aaron9
Wiek: 16
lvl: 2
K/D: 1.30
Ile czasu spędzasz dziennie przed Warrock'iem: jesli trzeba to sporo. Gram dla ludzi, nie dla siebie.
Czy posiadasz mikrofon?: Posiadam
Cos od siebie: Mam 3-letni staż, na karku wiele pucharow. Pozwole sie przedstawic, nazywam sie Aaron "0n0" Sciegaj, w grze nick 0stimatum (zarzadca klanu Ultimate Players, nastepnie pod nazwa VHs-Gaming, Shock Gaming, Team Without, MouzezHaax). Za swoich czasow czyli dokladnie rok temu zalozylem team, ktory w sierpniu podbil gb i zdobyl złoty pucharek. Gre znam b.dobrze, co do taktyki i zgrania te rzeczy nie sa mi obce, bylem cl'em wyzej wymienionego klanu. To tyle na temat tego ze mam doswiadczenie itp, jednak nie chce sie wciskac w wasz zarzad klanem, tylko po prostu byc szarym czlonkiem. Ratio i lvl o niczym nie swiadcza jak dla mnie, bo gram na tym koncie nie tylko publicka

Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie.

Ostatnio edytowany przez It (2010-02-27 16:11:44)

Offline

 

#2 2010-02-27 20:04:26

freeyaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Aaron

Ja tu za bardzo głosu nie mam, ale co tam ;d. Wszystko co napisał o doświadczeniu jest prawdą, ogarnia za czterech i wgl spoko koleś. Koziołku proszę go przyjąć :O

Offline

 

#3 2010-02-27 21:54:57

antonjo bamderas

Gość

Re: Aaron

ten pan robił również tb na każdym meczu europejskiej drabinki esl wr ; ) na gb też często było to spotykane.
profesor mający parę pucharków na gb ; >

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lotsa.pun.pl www.ninjasshinobi.pun.pl www.miasteczko-minecraft.pun.pl www.evermore.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl